Interlands Iers voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Iers voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep B4 № 567 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [2] | 1 – 1 | Ierland[3][4] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) |
Bozhidar Kraev 57' | 90+4' Shane Duffy |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B4 № 568 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Ierland [6] | 0 – 1 | Finland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA) |
64' Fredrik Jensen |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie Play-off № 569 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Slowakije | 0 – 0 (n.v.) | Ierland | Národný futbalový štadión, Bratislava Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Marek Hamšík Patrik Hrošovský Lukáš Haraslín Ján Greguš | 4 – 2 | Conor Hourihane Robbie Brady Alan Browne Matt Doherty |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 570 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Ierland [7] | 0 – 0[8] | Wales | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE) |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 571 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Finland | 1 – 0 | Ierland[9] | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 7.900 Scheidsrechter: Lionel Tschudi (SUI) |
Fredrik Jensen 67' |
| ||||
12 november Vriendschappelijk № 572 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC) | Engeland [10] | 3 – 0 | Ierland | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Carlos del Cerro Grande (ESP) |
Harry Maguire 18' Jadon Sancho 31' Dominic Calvert-Lewin 56' (pen.) |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep B4 № 573 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) | Wales | 1 – 0[11] | Ierland | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Petr Ardeleánu (CZE) |
David Brooks 67' |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep B4 № 574 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [12][13] | 0 – 0 | Bulgarije[14][15][16] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Lawrence Visser (BEL) |
2021
| ||||
24 maart WK-kwalificatie Groep A № 575 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Servië [17] | 3 – 2 | Ierland | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Davide Massa (ITA) |
Dušan Vlahović 40' Aleksandar Mitrović 69' Aleksandar Mitrović 75' | 18' Alan Browne 86' James Collins |
| ||||
27 maart WK-kwalificatie Groep A № 576 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [18] | 0 – 1 | Luxemburg | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Fran Jović (CRO) |
85' Gerson Rodrigues |
| ||||
30 maart Vriendschappelijk № 577 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+2) | Qatar [19] | 1 – 1[20][21] | Ierland | Nagyerdei-stadion, Debrecen Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Balázs Berke (HUN) |
Mohammed Muntari 47' | 4' James McClean |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 578 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Andorra [22] | 1 – 4 | Ierland[23] | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: 320 Scheidsrechter: Xavier Estrada (ESP) |
Marc Vales 54' | 58' Troy Parrott 61' Troy Parrott 84' Jason Knight 90' Daryl Horgan |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 579 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Hongarije [24] | 0 – 0 | Ierland[25] | Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 7.396 Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) |
| ||||
1 september WK-kwalificatie Groep A № 580 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Portugal [26] | 2 – 1[27] | Ierland[28] | Estádio Algarve, Loulé Toeschouwers: 7.831 Scheidsrechter: Matej Jug (SVN) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
Cristiano Ronaldo 89' Cristiano Ronaldo 90+6' | 45' John Egan |
| ||||
4 september WK-kwalificatie Groep A № 581 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 1[29] | Azerbeidzjan | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 21.287 Scheidsrechter: Jérôme Brisard (FRA) Video-assistent: Stéphanie Frappart (FRA) |
Shane Duffy 87' | 45+1' Emin Mahmudov |
| ||||
7 september WK-kwalificatie Groep A № 582 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 1 | Servië | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 25.415 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP) Video-assistent: Alejandro Hernández (ESP) |
Nikola Milenković 87' (e.d.) | 20' Sergej Milinković-Savić |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep A № 583 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Azerbeidzjan | 0 – 3 | Ierland | Olympisch Stadion, Bakoe Toeschouwers: 6.852 Scheidsrechter: Espen Eskås (NOR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
7' Callum Robinson 39' Callum Robinson 90' Chiedozie Ogbene |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk № 584 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [30] | 4 – 0 | Qatar | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 25.749 Scheidsrechter: Keith Kennedy (NIR) |
Callum Robinson 4' Callum Robinson 13' Callum Robinson 53' Shane Duffy 59' |
| ||||
11 november WK-kwalificatie Groep A № 585 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [31][32] | 0 – 0[33] | Portugal | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 50.373 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano (ESP) Video-assistent: Alejandro Hernández (ESP) |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Groep A № 586 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Luxemburg | 0 – 3 | Ierland | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 9.268 Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN) Video-assistent: Katalin Kulcsár (HUN) |
67' Shane Duffy 75' Chiedozie Ogbene 88' Callum Robinson |
2022
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 587 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) | Ierland | 2 – 2 | België[34] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 48.808 Scheidsrechter: Nick Walsh (SCO) |
Chiedozie Ogbene 35' Alan Browne 86' | 12' Michy Batshuayi 58' Hans Vanaken |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 588 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 0[35] | Litouwen[36] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 30.686 Scheidsrechter: Bram Van Driessche (BEL) |
Troy Parrott 90+7' |
| ||||
4 juni UEFA Nations League Groep B1 № 589 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+4) | Armenië | 1 – 0 | Ierland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 10.600 Scheidsrechter: Radu Petrescu (ROU) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Edoeard Spertsjan 74' |
| ||||
8 juni UEFA Nations League Groep B1 № 590 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [37] | 0 – 1[38] | Oekraïne[39][40] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 40.111 Scheidsrechter: Filip Glova (SVK) Video-assistent: Kevin Blom (NED) |
48' Viktor Tsyhankov |
| ||||
11 juni UEFA Nations League Groep B1 № 591 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Ierland | 3 – 0 | Schotland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 46.927 Scheidsrechter: Marco Di Bello (ITA) Video-assistent: Gianluca Aureliano (ITA) |
Alan Browne 20' Troy Parrott 28' Michael Obafemi 51' |
| ||||
14 juni UEFA Nations League Groep B1 № 592 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Oekraïne | 1 – 1 | Ierland | Stadion Miejski ŁKS, Łódź (Polen)[41] Toeschouwers: 10.641 Scheidsrechter: Ali Palabıyık (TUR) Video-assistent: Mete Kalkavan (TUR) |
Artem Dovbyk 47' | 31' Nathan Collins |
| ||||
24 september UEFA Nations League Groep B1 № 593 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Schotland [42] | 2 – 1 | Ierland | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 48.853 Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI) Video-assistent: Fedayi San (SUI) |
Jack Hendry 49' Ryan Christie 82' (pen.) | 18' John Egan |
| ||||
27 september UEFA Nations League Groep B1 № 594 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 3 – 2[43] | Armenië[44][45][46] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.719 Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) Video-assistent: Matej Jug (SVN) |
John Egan 16' Michael Obafemi 52' Robbie Brady 90+1' (pen.) | 71' Artak Dasjjan 73' Edoeard Spertsjan |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 595 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [47] | 1 – 2 | Noorwegen[48] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.120 Scheidsrechter: Allard Lindhout (NED) |
Alan Browne 69' | 41' Leo Østigård 85' Ohi Omoijuanfo |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 596 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Malta | 0 – 1 | Ierland[49] | Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Chrysovalantis Theouli (CYP) |
55' Callum Robinson |
2023
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 597 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [50] | 3 – 2[51] | Letland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.211 Scheidsrechter: Andrei Chivulete (ROU) |
Callum O'Dowda 6' Evan Ferguson 17' Chiedozie Ogbene 65' | 33' Roberts Uldriķis 45+1' Artūrs Zjuzins |
| ||||
27 maart EK-kwalificatie Groep B № 598 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 0 – 1 | Frankrijk | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 50.219 Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
50' Benjamin Pavard |
| ||||
16 juni EK-kwalificatie Groep B № 599 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | 2 – 1[52] | Ierland | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 17.452 Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
Anastasios Bakasetas 15' (pen.) Giorgos Masouras 49' | 27' Nathan Collins |
| ||||
19 juni EK-kwalificatie Groep B № 600 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [53] | 3 – 0 | Gibraltar[54][55] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 42.156 Scheidsrechter: Marian Alexandru Barbu (ROU) Video-assistent: Ovidiu Haţegan (ROU) |
Mikey Johnston 53' Evan Ferguson 59' Adam Idah 90+2' |
| ||||
7 september EK-kwalificatie Groep B № 601 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Frankrijk [56] | 2 – 0 | Ierland[57] | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 43.995 Scheidsrechter: Urs Schnyder (SUI) Video-assistent: Bastian Dankert (GER) |
Aurélien Tchouaméni 19' Marcus Thuram 48' |
| ||||
10 september EK-kwalificatie Groep B № 602 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [58] | 1 – 2 | Nederland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 49.807 Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH) Video-assistent: Ivan Bebek (CRO) |
Adam Idah 5' (pen.) | 19' (pen.) Cody Gakpo 56' Wout Weghorst |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie Groep B № 603 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [59] | 0 – 2 | Griekenland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.239 Scheidsrechter: Glenn Nyberg (SWE) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
20' Giorgos Giakoumakis 45+4' Giorgos Masouras |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie Groep B № 604 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Gibraltar | 0 – 4 | Ierland | Estádio Algarve, Loulé (Portugal)[60] Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Christian-Petru Ciochirca (AUT) Video-assistent: Alan Kijas (AUT) |
8' Evan Ferguson 28' Mikey Johnston 60' Matt Doherty 80' Callum Robinson |
| ||||
18 november EK-kwalificatie Groep B № 605 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Nederland [61][62] | 1 – 0 | Ierland | Johan Cruijff ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 51.811 Scheidsrechter: Marco Di Bello (ITA) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
Wout Weghorst 12' |
| ||||
21 november Vriendschappelijk № 606 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [63][64] | 1 – 1 | Nieuw-Zeeland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 26.517 Scheidsrechter: Urs Schnyder (SUI) |
Adam Idah 28' | 59' Matthew Garbett |
2024
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 607 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) | Ierland [65][66] | 0 – 0[67] | België[68] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 38.128 Scheidsrechter: Rohit Saggi (NOR) |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 608 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [69] | 0 – 1 | Zwitserland[70] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 35.742 Scheidsrechter: Paweł Raczkowski (POL) |
23' Xherdan Shaqiri |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 609 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland [71] | 2 – 1 | Hongarije[72] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 29.424 Scheidsrechter: Luís Godinho (POR) |
Adam Idah 36' Troy Parrott 90+2' | 40' Ádám Lang |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk № 610 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Portugal | 3 – 0 | Ierland[73] | Estádio Municipal de Aveiro, Aveiro Toeschouwers: 32.830 Scheidsrechter: Chris Kavanagh (ENG) Video-assistent: Jarred Gillett (ENG) |
João Félix 18' Cristiano Ronaldo 50' Cristiano Ronaldo 60' |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep B2 № 611 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Ierland | – | Engeland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september UEFA Nations League Groep B2 № 612 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | – | Griekenland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Groep B2 № 613 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Finland | – | Ierland | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep B2 № 614 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Griekenland | – | Ierland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 november UEFA Nations League Groep B2 № 615 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland | – | Finland | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
17 november UEFA Nations League Groep B2 № 616 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC) | Engeland | – | Ierland | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|