Puchar Wysp Owczych w piłce nożnej (2004)
| |||
Szczegóły | |||
Państwo | Dania | ||
---|---|---|---|
Terytorium zależne | Wyspy Owcze | ||
Termin | 2 marca – | ||
Liczba meczów | 52 | ||
Liczba bramek | 195 | ||
Zwycięzca | |||
Król strzelców | B. Eliasen |
Puchar Wysp Owczych w piłce nożnej mężczyzn 2004 (far. Løgmanssteypið) – 50. edycja rozgrywek mających na celu wyłonienie zdobywcy Pucharu Wysp Owczych. Tytułu bronił klub B36 Tórshavn, a przejął go HB Tórshavn. Zwycięzca uzyskał prawo gry w kwalifikacjach Pucharu UEFA sezonu 2005/2006, jednak HB zdobył także pierwsze miejsce w lidze, przez co wystąpił w Lidze Mistrzów UEFA sezonu 2005/2006, co dało możliwość gry w Pucharze UEFA finaliście pucharu - NSÍ Runavík.
Uczestnicy
W Pucharze Wysp Owczych wzięły udział drużyny z trzech najwyższych poziomów ligowych na archipelagu[1].
Grający od rundy eliminacyjnej | |||
1. deild 2004 10 drużyn | 2. deild 2004 7 drużyn | 3. deild 2004 2 drużyny | |
|
Terminarz
Runda | Data pierwszego meczu | Data drugiego meczu | Uwagi |
---|---|---|---|
Runda wstępna | 2 marca 2004 | nie rozgrywa się | Udział rozpoczęły drużyny z 3. deild |
Runda eliminacyjna | 6 - 7 marca 2004 oraz 14 i 15 marca | Udział rozpoczęły drużyny z 2. deild. | |
Runda grupowa | 20 marca - 17 kwietnia 2004 | Udział rozpoczęły drużyny z 1. deild. | |
Ćwierćfinał | 8 i 9 maja 2004 | ||
Półfinał | 23 maja 2004 | 3 lipca 2004 | |
Finał | 29 lipca 2004 | nie rozgrywa się |
Runda wstępna
W rundzie wstępnej zagrały dwie drużyny z 3. deild – SÍ Sørvágur oraz Fram Tórshavn.
Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
2 marca 2004 | ||
SÍ Sørvágur | 1:3 | Fram Tórshavn |
2 marca 2004 | SÍ Sørvágur | 1:3 | Fram Tórshavn | á Dungasandi, Sørvágur | |
?? 86' (sam.) | (0:0) Raport | 58' Hegga Samuelsen 68' Steingrímur Funding 80' Terji Nielsen | Sędzia: Birgir Sondum (B36 Tórshavn) | ||
kartki: Høgni Ole-Jacobsen 43' Georg Haraldsen 84' Jón Nielsen 87', 89' Ragnar Niclasen 90' Ingi Joensen 90' | kartki: 51' Tommy Jacobsen 82' Uni Højgaard 87' Jákup Petur Eliassen 90' Teitur Ellingsgaard |
Runda eliminacyjna
W rundzie eliminacyjnej zagrały drużyny występujące w 2. deild, a także Fram Tórshavn, który awansował z rundy wstępnej.
1. kolejka
Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
6 marca 2004 | ||
AB Argir | 4:0 | B71 Sandoy |
TB Tvøroyri | 2:1 pd. | Royn Hvalba |
7 marca 2004 | ||
FS Vágar | 3:0 | Fram Tórshavn |
SÍ Sumba | 3:2 pd. | LÍF Leirvík |
6 marca 2004 | AB Argir | 4:0 | B71 Sandoy | Inni í Vika, Argir | |
Símin Hansen 7', 47' Johnny Samuelsen 45' Jan Berg Jørgensen 78' | (2:0) Raport | Sędzia: Páll Augustinussen (VB Vágur) | |||
kartki: 18' Tummas Pauli Olsen |
6 marca 2004 | TB Tvøroyri | 2:1 pd. | Royn Hvalba | Sevmýri, Tvøroyri | |
Martin Østerbæk 6' Óli Johannesen 103' | (1:0, 1:1, 2:1) Raport | 63' Njálur Niclasen | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | ||
kartki: Bárður Dimon 43' Kim Roest 59' | kartki: 14' Rúni Thomsen 73' Magnar Næs 95' Hilmar Sveinbjørnsson 119' Poul Poulsen |
7 marca 2004 | FS Vágar | 3:0 | Fram Tórshavn | ||
Birgir Joensen 34' Jack Johansen 47' Tór-Ingar Akselsen 89' | (1:0) Raport | Sędzia: Oddmar Andreasen (HB Tórshavn) | |||
kartki: Rúni Olsen 53' | kartki: 13' Teitur Ellingsgaard |
7 marca 2004 | SÍ Sumba | 3:2 pd. | LÍF Leirvík | á Krossinum, Sumba | |
Norbert Łuczak 40', 119' René Thomsen 89' | (1:0, 2:2, 2:2) Raport | 57' Magni Høgnesen 73' Sigfríður Olsen | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | ||
kartki: Sólfinn Kjærbo 21' | kartki: 100' Andreas Olsen |
2. kolejka
Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
14 - 15 marca 2004 | ||
FS Vágar | 2:1 | SÍ Sumba |
TB Tvøroyri | 2:1 | AB Argir |
14 marca 2004 | FS Vágar | 2:1 | SÍ Sumba | ||
Kim Poulsen 57' Jack Johansen 81' | (0:0) Raport | 52' Karl Lisberg | Sędzia: Eiler Rasmussen (Skála ÍF) | ||
kartki: Hans Arni Ellefsen 48' | kartki: 16' Hans Jacob Thomsen |
15 marca 2004 | TB Tvøroyri | 2:1 | AB Argir | Sevmýri, Tvøroyri | |
Martin Østerbæk 40' Óli Johannesen 85' | (1:0) Raport | 69' Jan Berg Jørgensen | Sędzia: Petur Skarðenni (LÍF Leirvík) | ||
kartki: Martin Østerbæk 57' Óli Johannesen 78' | kartki: 68' Flóvin Jespersen 90' Hans Jørgen Djurhuus |
Runda grupowa
Udział w rundzie grupowej wzięły udział drużyny awansujące z rundy kwalifikacyjnej (FS Vágar oraz TB Tvøroyri) oraz kluby rozgrywające mecze w 1. deild.
Grupa 1
Źródło: FaroeSoccer.com Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek. Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. różnica zdobytych bramek; 3. większa liczba zdobytych bramek. |
Objaśnienia: 1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli. Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości. |
20 marca 2004 | NSÍ Runavík | 1:2 | B36 Tórshavn | við Løkin, Runavík | |
15:00 WET | Óli Hansen 79' | (0:1) Raport | 9', 82' John Petersen | Sędzia: Oddmar Andreasen (HB Tórshavn) | |
kartki: Óli Hansen 42' Jens Martin Knudsen 51' Sjúrður Jacobsen 51' Messias Perreira 87' Kári Hansen 89' | kartki: 39' Arnbjørn Danielsen |
20 marca 2004 | FS Vágar | 1:3 | KÍ Klaksvík | ||
Jákup Mikkelsen 28' (sam.) | (1:1) Raport | 32' Erling Fles 73' (sam.) ? 90' Julian Samuelsen | Sędzia: Dagfinn Forná (NSÍ Runavík) | ||
kartki: Elfinn Ørvarodd 49' | kartki: 34' Niclas Niclassen |
27 marca 2004 | KÍ Klaksvík | 2:2 | NSÍ Runavík | við Djúpumýrar, Klaksvík | |
15:00 WET | Erling Fles 9' Jacob Bymar 90' | (1:1) Raport | 27' Brynjolvur Nielsen 54' Helgi Petersen | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | |
kartki: 26' Kári Hansen |
27 marca 2004 | B36 Tórshavn | 9:0 | FS Vágar | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Kenneth Jacobsen 12' Jens Kristian Hansen 20', 89' Levi Hanssen 36' Bárður Mortansson 41', 59', 64' John Petersen 48' Tórður Hentze 78' | (4:0) Raport | Sędzia: Petur Skarðenni (LÍF Leirvík) | |||
kartki: Levi Hanssen 24' | kartki: 71' Alexandre da Silva Braga 79' Búgvi Øster |
3 kwietnia 2004 | FS Vágar | 1:3 | NSÍ Runavík | ||
Birgir Joensen 81' | (0:2) Raport | 21' Sjúrður Jacobsen 36' Óli Hansen 69' Helgi Petersen | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | ||
kartki: Kim Poulsen 14' Sjúrður Ellefsen 77' Per Joensen 87' | kartki: 43' Kári Hansen 83' Gert Langgaard 87' Justinus Hansen |
3 kwietnia 2004 | KÍ Klaksvík | 1:1 | B36 Tórshavn | við Djúpumýrar, Klaksvík | |
Jan Andreasen 82' | (0:0) Raport | 64' Bárður Mortansson | Sędzia: Eiler Rasmussen (Skála ÍF) | ||
kartki: Jákup Mikkelsen 64' | kartki: 48' Pól Thorsteinsson |
8 kwietnia 2004 | B36 Tórshavn | 4:2 | NSÍ Runavík | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Bárður Mortansson 1' John Petersen 47' Ronnie Samuelsen 76' Alex José dos Santos 78' | (1:1) Raport | 10' Helgi Petersen 87' Sjúrður Jacobsen | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | ||
kartki: Heini í Skorini 85' | kartki: 34' Óli Hansen 39' Andy Olsen 65' Sjúrður Jacobsen |
8 kwietnia 2004 | KÍ Klaksvík | 7:0 | FS Vágar | við Djúpumýrar, Klaksvík | |
Erling Fles 27', 49', 50' Arnold Joensen 33' Atli Danielsen 61', 87' Julian Samuelsen 83' | (2:0) Raport | Sędzia: Niklas á Líðarenda (GÍ Gøta) | |||
12 kwietnia 2004 | NSÍ Runavík | 1:1 | KÍ Klaksvík | við Løkin, Runavík | |
15:00 WEST | Kári Hansen 90' | (0:0) Raport | 52' Jacob Bymar | Sędzia: Petur Skarðenni (LÍF Leirvík) | |
kartki: Jan Joensen |
12 kwietnia 2004 | FS Vágar | 0:3 | B36 Tórshavn | ||
(0:3) Raport | 33' Bárður Mortansson 35', 38' Ronnie Samuelsen | Sędzia: Oddmar Andreasen (HB Tórshavn) | |||
kartki: Birgir Joensen 76' Búgvi Øster 86' | kartki: 65' Ronnie Samuelsen 76' Klæmint Matras |
17 kwietnia 2004 | NSÍ Runavík | 6:2 | FS Vágar | við Løkin, Runavík | |
15:00 WEST | Helgi Petersen 3', 57', 68' Gert Langgaard 14', 44', 63' | (3:0) Raport | 52' Eyðfinn Fjallsbak 83' Birgir Joensen | Sędzia: Eiler Rasmussen (Skála ÍF) | |
kartki: 48' Wellington Soares |
17 kwietnia 2004 | B36 Tórshavn | 1:1 | KÍ Klaksvík | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Ronnie Samuelsen 76' | (0:0) Raport | 57' Atli Danielsen | Sędzia: Oddmar Andreasen (HB Tórshavn) | ||
Grupa 2
Źródło: FaroeSoccer.com Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek. Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. różnica zdobytych bramek; 3. większa liczba zdobytych bramek. |
Objaśnienia: 1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli. Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości. |
20 marca 2004 | TB Tvøroyri | 1:3 | GÍ Gøta | Sevmýri, Tvøroyri | |
Einar Petersen 74' (k.) | (0:3) Raport | 7' Leivur Hansen 10' Poul Arni Jacobsen 26' Súni Olsen | Sędzia: Páll Augustinussen (VB Vágur) | ||
kartki: Óli Johannesen 30' Jón Johannesen 71' | kartki: 13' Leivur Hansen 30' Hallur Hansen |
21 marca 2004 | B68 Toftir | 2:5 | ÍF Fuglafjørður | Svangaskarð, Toftir | |
Mortan Hansen 49', 78' | (0:3) Raport | 12', 40' Magni á Lakjuni 45', 61' Bartal Eliasen 65' Hanus Eliasen | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | ||
kartki: Albert Sævarsson 68' Oleif Joensen 76' |
27 marca 2004 | ÍF Fuglafjørður | 0:2 | GÍ Gøta | í Fløtugerði, Fuglafjørður | |
(0:0) Raport | 64' Hans Pauli Petersen 90' Súni Olsen | Sędzia: Birgir Sondum (B36 Tórshavn) | |||
kartki: Bartal Eliasen 13' Rúni Elttør 25', 90' | kartki: 20' Símun Louis Jacobsen 30' Hanus Jacobsen 40' Høgni Madsen |
27 marca 2004 | TB Tvøroyri | 1:1 | B68 Toftir | Sevmýri, Tvøroyri | |
Martin Østerbæk 35' | (1:1) Raport | 32' Mortan Hansen | Sędzia: Niklas á Líðarenda (GÍ Gøta) | ||
kartki: Óli Johannesen 28' | kartki: 28' Albert Sævarsson 40' Øssur Jacobsen 69' Óli Olsen |
3 kwietnia 2004 | GÍ Gøta | 1:0 | B68 Toftir | Sarpugerði, Norðragøta | |
Leivur Hansen 44' | (1:0) Raport | Sędzia: Petur Skarðenni (LÍF Leirvík) | |||
kartki: 37' Herbert í Lon |
3 kwietnia 2004 | TB Tvøroyri | 0:5 | ÍF Fuglafjørður | Sevmýri, Tvøroyri | |
Raport | ?' Magni á Lakjuni ?', ?' Bartal Eliasen ?' (sam.) ? ?' Hanus Eliasen | ||||
8 kwietnia 2004 | GÍ Gøta | 4:0 | TB Tvøroyri | Sarpugerði, Norðragøta | |
Krzysztof Popczyński 3', 39', 68' Hans Pauli Petersen 42' | (3:0) Raport | Sędzia: Birgir Sondum (B36 Tórshavn) | |||
kartki: Súni Olsen 84' Poul Ennigarð 86' | kartki: 55' Mortan Enni 77' Kim Roest 85' Birgir Rasmussen |
8 kwietnia 2004 | ÍF Fuglafjørður | 1:0 | B68 Toftir | í Fløtugerði, Fuglafjørður | |
Hanus Eliasen 13' | (1:0) Raport | Sędzia: Dagfinn Forná (NSÍ Runavík) | |||
kartki: Eyðolvur Reinert-Petersen 35' Fritleif í Lambanum 72' | kartki: 30' Bogi Petersen |
12 kwietnia 2004 | GÍ Gøta | 1:0 | ÍF Fuglafjørður | Sarpugerði, Norðragøta | |
Krzysztof Popczyński 69' | (0:0) Raport | Sędzia: Eiler Rasmussen (Skála ÍF) | |||
kartki: Atli Gregersen 36' Súni Olsen 38', 39' | kartki: 10' Eyðolvur Reinert-Petersen 11' Bartal Eliasen 47' Fritleif í Lambanum |
12 kwietnia 2004 | B68 Toftir | 1:0 | TB Tvøroyri | Svangaskarð, Toftir | |
Øssur Hansen 25' | (1:0) Raport | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | |||
kartki: 75', 83' Óli Johannesen 82' Jón Johannesen 87' Hallur Christiansen 90' Gullok Svalbard |
17 kwietnia 2004 | ÍF Fuglafjørður | 8:3 | TB Tvøroyri | í Fløtugerði, Fuglafjørður | |
Magni á Lakjuni 15', 57' Bartal Eliasen 22', 47', 59' Hanus Eliasen 35' Eyðolvur Reinert-Petersen 36' Høgni á Lakjuni 77' | (4:1) Raport | 19' Hallur Christiansen 74' Bárður Dimon 90' Olivur Abrahamsen | Sędzia: Páll Augustinussen (VB Vágur) | ||
kartki: Sverri Ellingsgaard 70' |
17 kwietnia 2004 | B68 Toftir | 0:1 | GÍ Gøta | Svangaskarð, Toftir | |
(0:0) Raport | 85' Krzysztof Popczyński | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | |||
kartki: Mikkjal Thomassen 45' | kartki: 70' Leivur Hansen 71', 80' Poul Henning Jacobsen |
Grupa 3
Źródło: FaroeSoccer.com Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek. Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. różnica zdobytych bramek; 3. większa liczba zdobytych bramek. |
Objaśnienia: 1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli. Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości. |
20 marca 2004 | VB Vágur | 3:0 | Skála ÍF | á Eiðinum, Vágur | |
Anders Sørensen 70' Mortan úr Hørg 79' Poul Poulsen 90' | (0:0) Raport | Sędzia: Birgir Sondum (B36 Tórshavn) | |||
kartki: Milan Kuljić 43' Jón Pauli Olsen 53' | kartki: 30' Dusan Jaić 44' Hanus Thorleifsson |
20 marca 2004 | HB Tórshavn | 3:2 | EB/Streymur | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Hendrik Rubeksen 13' Heine Fernandez 51', 87' | (1:1) Raport | 3', 75' Sonni Petersen | Sędzia: Niklas á Líðarenda (GÍ Gøta) | ||
kartki: Heðin á Lakjuni 30' |
27 marca 2004 | EB/Streymur | 2:1 | VB Vágur | inni í Dal, Eiði | |
Sonni Petersen 33' Sorin Anghel 50' | (1:0) Raport | 69' Milan Kuljić | Sędzia: Eiler Rasmussen (Skála ÍF) | ||
kartki: Marni Djurhuus 39' Sonni Petersen 90' | kartki: 38' Símun Samuelsen 70' Poul Poulsen |
27 marca 2004 | Skála ÍF | 0:1 | HB Tórshavn | Mýruhjalla, Skáli | |
(0:1) Raport | 45' Hans á Lag | Sędzia: Páll Augustinussen (VB Vágur) | |||
kartki: Iulian Florescu 43' Bogi Gregersen 64' |
3 kwietnia 2004 | Skála ÍF | 2:2 | EB/Streymur | Mýruhjalla, Skáli | |
Alexandur Johansen 50' Hanus Thorleifsson 80' | (0:1) Raport | 18', 67' Sonni Petersen | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | ||
kartki: Dusan Jaić 52' Arnhold Berg 81' |
3 kwietnia 2004 | VB Vágur | 4:0 | HB Tórshavn | á Eiðinum, Vágur | |
Símun Samuelsen 38' Dan Djurhuus 53' Milan Kuljić 59' Palli Augustinussen 77' | (1:0) Raport | Sędzia: Dagfinn Forná (NSÍ Runavík) | |||
kartki: Jákup Olsen 13' Mortan úr Hørg 56' | kartki: 15' Rógvi Jacobsen 45' Janus Joensen 70' Heðin á Lakjuni |
8 kwietnia 2004 | Skála ÍF | 3:6 | VB Vágur | Mýruhjalla, Skáli | |
Iulian Florescu 13' Jónhard Frederiksberg 20' Eugen Marian Stanciu 39' | (3:3) Raport | 15' Anders Sørensen 18', 53', 89' Mindaugas Grigalevicius 30', 74' Palli Augustinussen | Sędzia: Oddmar Andreasen (HB Tórshavn) | ||
kartki: Arnhold Berg 64' Bogi Gregersen 89' | kartki: 11' Dalius Staleliunas |
8 kwietnia 2004 | EB/Streymur | 0:2 | HB Tórshavn | Inni í Dal, Eiði | |
(0:1) Raport | 24', 78' Heine Fernandez | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | |||
kartki: Hallur Jacobsen 49' Jákup Martin Joensen 58' Knút Vesturtún 90' | kartki: 76' Rúni Nolsøe 84' Martin Christensen |
12 kwietnia 2004 | VB Vágur | 4:0 | EB/Streymur | á Eiðinum, Vágur | |
Palli Augustinussen 15' Dan Djurhuus 27' Mindaugas Grigalevicius 35', 75' | (3:0) Raport | Sędzia: Niklas á Líðarenda (GÍ Gøta) | |||
kartki: Bjarni Johansen 33' Milan Kuljić 55' Mindaugas Grigalevicius 58' |
12 kwietnia 2004 | HB Tórshavn | 3:2 | Skála ÍF | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Heðin á Lakjuni 15', 87' Hendrik Rubeksen 90' | (1:0) Raport | 73' Ronni Hansen 82' Alexandur Johansen | Sędzia: Georg Rasmussen (B36 Tórshavn) | ||
kartki: Símun Eliasen 52', 55' Hallur Danielsen 73' | kartki: 68' Bárður Danielsen 85' Hanus Thorleifsson |
17 kwietnia 2004 | HB Tórshavn | 6:0 | VB Vágur | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Heine Fernandez 2' Kári Nielsen 12' Heðin á Lakjuni 45', 85' Hendrik Rubeksen 78', 82' | (3:0) Raport | Sędzia: Petur Skarðenni (LÍF Leirvík) | |||
kartki: Kári Nielsen Rúni Nolsøe Heine Fernandez Rógvi Jacobsen | kartki: Milan Kuljić Mindaugas Grigalevicius Dan Djurhuus Birgir Jørgensen |
17 kwietnia 2004 | EB/Streymur | 2:1 | Skála ÍF | Inni í Dal, Eiði | |
Sorin Anghel 67' Fróði Clementsen 90' | (0:0) Raport | 61' Jónhard Frederiksberg | Sędzia: Dagfinn Forná (NSÍ Runavík) | ||
kartki: Hans Pauli Samuelsen 76' Fróði Clementsen 78' | kartki: 56' Hanus Thorleifsson |
Runda finałowa
Drabinka
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||
08.05.2004 – Norðragøta | ||||||||||
GÍ Gøta | 0 | |||||||||
23.05./03.07.2004 – Runavík/Fuglafjørður | ||||||||||
NSÍ Runavík | 1 | |||||||||
NSÍ Runavík | 0/3/3 | |||||||||
08.05.2004 – Fuglafjørður | ||||||||||
ÍF Fuglafjørður | 0/2/2 | |||||||||
ÍF Fuglafjørður | 2 | |||||||||
29.07.2004 – Thorshavn | ||||||||||
KÍ Klaksvík | 1 | |||||||||
NSÍ Runavík | 1 | |||||||||
08.05.2004 – Thorshavn | ||||||||||
HB Tórshavn | 3 | |||||||||
HB Tórshavn | 7 | |||||||||
23.05./03.07.2004 – Vágur/Thorshavn | ||||||||||
EB/Streymur | 1 | |||||||||
HB Tórshavn | 1/2/3 | |||||||||
09.05.2004 – Thorshavn | ||||||||||
VB Vágur | 1/0/1 | |||||||||
B36 Tórshavn | 1(3) | |||||||||
VB Vágur | 1(4) | |||||||||
Ćwierćfinały
Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
---|---|---|
8 maja 2004 | ||
GÍ Gøta | 0:1 pd. | NSÍ Runavík |
ÍF Fuglafjørður | 2:1 | KÍ Klaksvík |
HB Tórshavn | 7:1 | EB/Streymur |
9 maja 2004 | ||
B36 Tórshavn | 1:1 pd. (k. 3:4) | VB Vágur |
8 maja 2004 | GÍ Gøta | 0:1 pd. | NSÍ Runavík | Sarpugerði, Norðragøta | |
(0:0, 0:0, 0:0) Raport | 117' Andy Olsen | Sędzia: Páll Augustinussen (VB Vágur) | |||
kartki: Vitus Kofoed 45' Súni Olsen 62' Atli Gregersen 67' Hans Pauli Petersen 108' Poul Arni Jacobsen 116' | kartki: 27' Kári Hansen 100', 118' Andy Olsen |
8 maja 2004 | ÍF Fuglafjørður | 2:1 | KÍ Klaksvík | í Fløtugerði, Fuglafjørður | |
Eyðolvur Reinert-Petersen 44' Bartal Eliasen 84' | (1:1) Raport | 43' Stig-Edvin Aksnes | Sędzia: Birgir Sondum (B36 Tórshavn) | ||
kartki: Bartal Eliasen 24' Eyðolvur Reinert-Petersen 71', 90' | kartki: 34' Marek Wierzbicki 87' Atli Danielsen |
8 maja 2004 | HB Tórshavn | 7:1 | EB/Streymur | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Heðin á Lakjuni 16' Rógvi Jacobsen 17', 89' Símun Eliasen 60' Heine Fernandez 73', 75' Gert Hansen 80' (sam.) | (2:0) Raport | 65' Hans Pauli Samuelsen | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | ||
kartki: 47' Hallur Jacobsen 55' Sonni Petersen |
9 maja 2004 | B36 Tórshavn | 1:1 pd. k. 3:4 | VB Vágur | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Alex José dos Santos 90' | (0:1, 1:1, 1:1) Raport | 25' Birgir Jørgensen | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | ||
kartki: Arnbjørn Danielsen 30' Egil á Bø 108' Levi Hanssen 110' | kartki: 34' Palli Augustinussen 78' Símun Samuelsen | ||||
Rzuty karne | |||||
Egil á Bø Bárður Mortansson John Petersen | Mindaugas Grigalevicius Anders Sørensen Jákup Olsen Símun Samuelsen |
Półfinały
Drużyna 1 | Wynik dwumeczu | Drużyna 2 | Pierwszy mecz | Drugi mecz |
---|---|---|---|---|
NSÍ Runavík | 3 – 2 | ÍF Fuglafjørður | 0:0 | 3:2 |
VB Vágur | 1 – 3 | HB Tórshavn | 1:1 | 0:2 |
Po lewej gospodarz pierwszego meczu. |
Pierwsze mecze
23 maja 2004 | NSÍ Runavík | 0:0 | ÍF Fuglafjørður | við Løkin, Runavík | |
15:00 WEST | (0:0) Raport | Sędzia: Lassin Isaksen (KÍ Klaksvík) | |||
kartki: Dánial Hansen 70' Andy Olsen 84' | kartki: 34' Rúni Elttør |
23 maja 2004 | VB Vágur | 1:1 | HB Tórshavn | á Eiðinum, Vágur | |
Mindaugas Grigalevicius 45' | (1:0) Raport | 61' (k.) Vagnur Mortensen | Sędzia: Dagfinn Forná (NSÍ Runavík) | ||
kartki: Dalius Staleliunas 11' Jákup Olsen 73' | kartki: 45' Vagnur Mortensen 75' Janus Joensen |
Rewanże
3 lipca 2004 | ÍF Fuglafjørður | 2:3 | NSÍ Runavík | í Fløtugerði, Fuglafjørður | |
Bartal Eliasen ?' Magni á Lakjuni 85' | (0:1) Raport | 25' Helgi Petersen 55', ?' Andy Olsen | |||
3 lipca 2004 | HB Tórshavn | 2:0 | VB Vágur | Gundadalur (ovari vøllur), Thorshavn | |
Jákup á Borg 19' Heine Fernandez 90' | (1:0) Raport | Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) | |||
kartki: 77' Mortan úr Hørg 90' Birgir Jørgensen |
Finał
29 lipca 2004 | NSÍ Runavík Helgi Petersen 49' | 1:3 (0:2) Raport | HB Tórshavn | Tórsvøllur, Thorshavn Sędzia: Sune Johansen (SÍF Sandavágur) |
kartki: Jens Martin Knudsen 12' | kartki: 55' Símun Eliasen 75' Kári Nielsen 90' Rasmus Nolsøe |
|
|
Zdobywca Pucharu Wysp Owczych 2004 |
---|
HB Tórshavn 26. tytuł |
Przypisy
- ↑ Løgmanssteypið. FaroeSoccer.com. [dostęp 2016-07-15]. (far.).
Zobacz też
- 1. deild 2004
- p
- d
- e
|